850nm 10mW Superluminescent Diode sld diode
  • 850nm 10mW Superluminescent Diode sld diode850nm 10mW Superluminescent Diode sld diode
  • 850nm 10mW Superluminescent Diode sld diode850nm 10mW Superluminescent Diode sld diode
  • 850nm 10mW Superluminescent Diode sld diode850nm 10mW Superluminescent Diode sld diode
  • 850nm 10mW Superluminescent Diode sld diode850nm 10mW Superluminescent Diode sld diode
  • 850nm 10mW Superluminescent Diode sld diode850nm 10mW Superluminescent Diode sld diode

850nm 10mW Superluminescent Diode sld diode

850nm 10mW Superluminescent Diode sld-diode er en lyskilde for oftalmisk og medisinsk OCT-applikasjon, fibertransmisjonssystemer, fiberoptiske gyroer, fiberoptiske sensorer, optisk koherenstomografi, optiske målinger. Dioden er pakket i 14-pins standard sommerfuglpakke med monitorfotodiode og termoelektrisk kjøler (TEC). Modulen er pigtailed med enkelmodus polarisasjonsvedlikeholdende fiber og koblet til med FC/APC-kontakt.

sende forespørsel

produkt beskrivelse

1. Sammendrag av 850nm 10mW Superluminescent Diode sld diode

850nm 10mW Superluminescent Diode sld-diode er en lyskilde for oftalmisk og medisinsk OCT-applikasjon, fibertransmisjonssystemer, fiberoptiske gyroer, fiberoptiske sensorer, optisk koherenstomografi, optiske målinger. Dioden er pakket i 14-pins standard sommerfuglpakke med monitorfotodiode og termoelektrisk kjøler (TEC). Modulen er pigtailed med enkelmodus polarisasjonsvedlikeholdende fiber og koblet til med FC/APC-kontakt.

2. Introduksjon av 850nm 10mW Superluminescent Diode sld diode

850nm 10mW Superluminescent Diode sld-diode er en lyskilde for oftalmisk og medisinsk OCT-applikasjon, fibertransmisjonssystemer, fiberoptiske gyroer, fiberoptiske sensorer, optisk koherenstomografi, optiske målinger. Dioden er pakket i 14-pins standard sommerfuglpakke med monitorfotodiode og termoelektrisk kjøler (TEC). Modulen er pigtailed med enkelmodus polarisasjonsvedlikeholdende fiber og koblet til med FC/APC-kontakt.

3. Funksjoner av 850nm 10mW Superluminescent Diode sld diode

Høy utgangseffekt 10mW;

14PIN BTF-pakke;

3dB båndbredde på >35nm;

Driftstemperatur -45~+70℃;

SM fiber eller PM fiber pigtail.

4. Påføring av 850nm 10mW Superluminescent Diode sld diode

Optisk fiber overføring system;

Fiberoptisk gyroskop;

Fiberoptisk sensor;

Optisk koherenstomografi;

Optisk målt lyskilde.

5. Optisk-elektriske egenskaper for 850nm 10mW Superluminescent Diode sld diode

Parameter Symbol Min. Typ. Maks. Enhet Notater
Driftsstrøm ITH - 180 220 mA CW
Strøm i fiber P 10 - - mW CW
3dB båndbredde Δλ 30 35   nm CW
Senterlengde λC 830 850 870 nm CW
Spektrummodulasjon - - 0.1 0.2 dB -
Utryddelse ER - 16 - dB CW
TEC-strøm IC - - 2 A TC = -45~+70℃
TEC spenning VC - - 3.5 V TC = -45~+70℃
Termistormotstand Rth 9.5 10 10.5 KΩ TC = 25℃
Termistor B konstant B - 3950 - K -

6. Produktdetaljer for 850nm 10mW Superluminescent Diode sld diode

850nm SLED diodespektrum.

Pakketegning og PIN-UT-definisjon (Enhet:mm)

  • PIN-kode DESIGNASJONER PIN-kode DESIGNASJONER
    1 TEC(+) 14 TEC(-)
    2 Termistor 13 Case Ground
    3 NC 12 NC
    4 NC 11 SLD katode
    5 Termistor 10 SLD Anode
    6 NC 9 NC
    7 NC 8 NC

8. Levere, sende og servere 850nm 10mW Superluminescent Diode sld diode

Alle produkter er testet før utsendelse;

Alle produkter har 1-3 års garanti.(Etter at kvalitetsgarantiperioden begynte å belaste passende vedlikeholdsservicegebyr.)

Vi setter pris på din virksomhet og tilbyr en umiddelbar 7 dagers returrett. (7 dager etter mottak av varene);

Hvis varene du kjøper fra butikken vår ikke er av perfekt kvalitet, det vil si at de ikke fungerer elektronisk i henhold til produsentens spesifikasjoner, returnerer du dem til oss for erstatning eller refusjon;

Hvis varene er defekte, vennligst gi oss beskjed innen 3 dager etter levering;

Eventuelle varer må returneres i original tilstand for å kvalifisere for refusjon eller erstatning;

Kjøper er ansvarlig for alle fraktkostnader som påløper.

9. Vanlige spørsmål

Spørsmål: hva er pakken du trenger?

A: Box optronics kan tilpasse pakken i henhold til dine behov.

Spørsmål: Hva er kravet til utgangseffekten?

A: Boksoptronikk kan tilpasses i henhold til dine krav.

Hot Tags: 850nm 10mW Superluminescent Diode sld diode, Produsenter, Leverandører, Engros, Fabrikk, Tilpasset, Bulk, Kina, Laget i Kina, Billig, Lavpris, Kvalitet

beslektet kategori

sende forespørsel

Vennligst vær så snill å gi din forespørsel i skjemaet nedenfor. Vi vil svare deg om 24 timer.