Fiberkoblede lasere

Box Optronics tilbyr fiberkoblede laserdioder, inkludert 1270nm~1610nm CWDM eller DWDM DFB 14-PIN Butterfly fiberkoblede laserdioder; 1392nm 1512nm 1567nm 1653nm DFB sommerfugllaserdiode for gassdeteksjon; 974nm 976nm 100~700mW FBG-pumpefiberkoblet laserdiode med SM-fiber eller PM-fiber; 830nm 850nm 1310nm 1550nm 1610nm Bredbånd SLED fiberkoblede lasere, superluminescerende dioder; 1310nm 1550nm 14-PIN buttefly-pakke Semiconductor Optical Amplifiers SOA. 793nm 808nm 915nm 976nm 1064nm 2W til 300W høyeffekt fiberkoblede diodelasere, CWDM koaksiale DFB pigtaillaserdioder og så videre.
View as  
 
  • 850nm 10mW Superluminescent Diode sld-diode er en lyskilde for oftalmisk og medisinsk OCT-applikasjon, fibertransmisjonssystemer, fiberoptiske gyroer, fiberoptiske sensorer, optisk koherenstomografi, optiske målinger. Dioden er pakket i 14-pins standard sommerfuglpakke med monitorfotodiode og termoelektrisk kjøler (TEC). Modulen er pigtailed med enkelmodus polarisasjonsvedlikeholdende fiber og koblet til med FC/APC-kontakt.

  • 450nm 3W høyeffekt fiberkoblet laser SMA905 er mye brukt i laboratorieforskningstesting, laserpumping, medisinsk, utskrift, materialbehandling.

  • 1100nm-1650nm koaksial pigtail Ingaas fotodiode benytter en liten, koaksial pakke og InGaAs detektorbrikke. Den har et veldig lavt strømforbruk, en liten mørk strøm, lavt returtap, god fleksibilitet, god linearitet, kompakt design, lite volum, høy pålitelighet og lang levetid. Denne produktserien brukes oftest i CATV-mottakere, i optiske signalmottakere i analoge systemer og strømdetektorer.

  • 1064nm Single Mode Fiber Coupled DFB Laser Diode bruker en plan konstruksjon med brikke på underbærer. Høyeffektbrikken er hermetisk forseglet i en epoksyfri og flussfri 14-pins sommerfuglpakke og utstyrt med en termistor, termoelektrisk kjøler og monitordiode. Denne 1064nm DFB-laserdioden gir et støyfritt smalbåndsspektrum, selv under endringer i temperatur, kjørestrøm og optisk tilbakemelding. Valg av bølgelengde er tilgjengelig for applikasjoner som krever den høyeste ytelsen innen spektrumkontroll med de høyeste tilgjengelige effektene.

  • 976nm 600mW PM FBG Stabilized pigtailed butterfly Pump laserdiode er designet som pumpekilder for erbiumdopt fiberforsterker (EDFA) applikasjoner. Prosesser og teknikker for å koble fiberen til laseren tillater høye utgangseffekter som er veldig stabile med både tid og temperatur. Gitteret er plassert i pigtailen for å stabilisere bølgelengden. Enheter er tilgjengelige med kinkfri utgangseffekt til 600mW. 976nm 600mW PM FBG stabilisert pigtailed butterfly Pump laserdiodeseriepumpemodul bruker en Fiber Bragg Grating-design for forbedret bølgelengde og ytelsesstabilitet. Dette produktet er designet for å sikre overlegen bølgelengdelåsing over endringer i kjørestrøm, temperatur og optisk tilbakemelding.

  • Den 450nm 10W multimodus fiberkoblede laserdioden tilbyr opptil 10W utgangseffekt fra en 106um fiber. Diodelaseren opprettholder sin enestående pålitelighet og effektivitet ved å koble høylysstyrke, høyeffekts enkelt-emitterdioder med en proprietær optisk design for effektiv fiberkobling.

Tilpasset Fiberkoblede lasere kan kjøpes fra Box Optronics. Som en av de profesjonelle produsentene og leverandørene i Kina Fiberkoblede lasere hjelper vi kunder med å tilby bedre produktløsninger og optimalisere industrikostnadene. Fiberkoblede lasere laget i Kina er ikke bare av høy kvalitet, men også billig. Du kan engrossalg av våre produkter til lave priser. I tillegg støtter vi også bulkemballasje. Vår verdi er "kunde først, service fremst, troverdighetsgrunnlag, vinn-vinn samarbeid". For mer informasjon, velkommen til å besøke fabrikken vår. La oss samarbeide med hverandre for å skape en bedre fremtid og gjensidig nytte.